زبان فارسی   زبان انگلیسی
واتساپ   حساب اینستاگرام   ارسال ایمیل

 

.

ساعت سرور

چهارشنبه 02 بهمن 1398

شـرکت فـزار تجهیـز جـم، با در اختیار داشتن نمایندگی انحصاری از معتبرترین تولیدکنندگان اروپا وکانادا در زمینه تجهیزات پرتابل و ثابت اندازه گیری، مانیتورینگ و کنترل که بشرح ذیل آمده است در ایران فعالیت می نماید و به عنوان نماینده رسمی این کارخانه ها ضمن تامین، نصب و راه اندازی سیستم های فوق کلیه خدمات پس از فروش نظیر آموزش، کالیبراسیون، سرویس، تعمیرات و تأمین قطعات یدکی را برای تجهیزات مورد ارائه به انجام  می رساند.

♦ سيستم هاي آنالیز On-Line گازهای خروجی از دودکش جهت مانيتورينگ انواع گاز (CO، CO2، NO2،SO2 ، CH4، Cl2، H2S،‌ ...) در انواع پروسس يا در گازهاي ناشي از احتراق با استفاده از اشعه هاي نوري مادون قرمز و ماوراء بنفش و با دقت بسيار بالا بخصوص جهت مانيتورينگ آلاينده هاي هوا در دودكش ها.

♦ سيستم هاي مانيتورينگ on-line ذرات گرد و غبار خروجي از دودكش كه جهت بهبود عملكرد  بگ فیلترها و كنترل ميزان انتشار آلودگي مورد استفاده قرار مي گيرند كه در مدل هايLight scatter ، Electrodynamic (نصب تك نقطه اي) و Dynamic Opacity (نصب دو نقطه اي) قابل ارائه مي باشند.

♦ سیستم های پرتابل آنالیز گازهای خروجی از دودکش برای گازهایی از قبیل CO، NO2،O2 ،NO  و SO2  در انواع پروسس و یا گازهای ناشی از احتراق.

♦ فلومترهای آلتراسونیک پرتابل و ثابت جهت سنجش فلوي مايعات و گازها براي استفاده در صنايع نفت، گاز و پتروشيمي، آب و فاضلاب، نيروگاه ها و ... با قابليت اندازه گيري فلوي حجمي، فلوي جرمي، فلوي انرژي و سرعت فلو مناسب براي شرايط محيطي و كاري سخت شامل دماي بسيار پائين يا بسيار بالا، Hazardous Areas، Off Shore و...

♦ گازسنجهای ایمنی و پرسنلی در انواع پرتابل تك گازه و چند گازه و انواع ثابت براي گازهاي اكسيژن، اشتعال زا و كليه گازهاي سمي از قبيل H2S، CO، SO2، Cl2، HCN، NO2، NH3، ...  

♦ تجهیزات نشت یابی و اندازه گیری غلظت گاز در محدوده های (Vol%, %LEL, ppm) و اتان سنج

♦ تجهیزات نشت یابی آب به روشهای الکترو آکوستیک و کورولیشن در شبکه های زیر زمینی آب

کمپانی های طرف قرارداد